Värja

Värja
Värja

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, 1700-tal, stukatklinga med blånerad och förgylld dekor, fäste i silver med skulpterad dekor, längd 96 cm

Skador, bygel saknas

118934

2012-02-20