Eldskärm med vävd tapet

Eldskärm med vävd tapet
Eldskärm med vävd tapet
Eldskärm med vävd tapet
Eldskärm med vävd tapet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDSKÄRM, Louis XV-stil, skulpterat lövträ, skärmen med äldre vävd tapet, höjd 101 cm, bredd 69 cm

Slitage och skador

118945

2012-02-01