Pelle Åberg kolteckning

Pelle Åberg kolteckning
Pelle Åberg kolteckning
Pelle Åberg kolteckning
Pelle Åberg kolteckning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-1964): "Ångermanälven vid Sollefteå", signerad Pelle Åberg, kolteckning, 22,5x33 cm

Repor

118971

2012-02-02