Snusdosa silver Georg Henrik Åkerberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNUSDOSA, silver, stämplar Georg Henrik Åkerberg 1831 Växjö, invändigt förgylld, längd 8,5 cm, vikt ca 78 g

118995

2012-02-01