Urna

Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, med lock, bemålad plåt, 1800-tal, empire, höjd 27 cm

Skev, bucklor

119000

2012-02-01