Klubbat för:
1 300 SEK
1 800 SEK
LJUSSTAKE, med två armar, importstämplar, LJUSSTAKE, Birmingham, silver
Tvåarmad ljusstake med gravyr, ljusstake med bucklor på fot samt kantskada
119043
2012-02-01