Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

1 800 SEK

LJUSSTAKE, med två armar, importstämplar, LJUSSTAKE, Birmingham, silver

Tvåarmad ljusstake med gravyr, ljusstake med bucklor på fot samt kantskada

119043

2012-02-01