Primus Mortimer Pettersson oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): "Möte", signerad PMP, olja på pannå, 29x45 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet 1966, Katalog no 28

Repa

119056

2012-02-01