Ossian Elgström etsningar

Ossian Elgström etsningar
Ossian Elgström etsningar
Ossian Elgström etsningar
Ossian Elgström etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELGSTRÖM, Ossian (1883-1950): (2) Altaret och Vattenfall, signerad och daterad 1915, 1/10 samt 3/25, etsningar, 24x16 resp 19x25 cm

Gulnader

119079

2012-02-02