Bengt Malmqvist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Ella Fitzgerald och Simon Brehm, signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1962, numrering a tergo 1/10, gelatinsilverfotografi, 38x29 cm
UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron

119094

2012-02-02