Bengt Malmqvist gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALMQVIST, Bengt H (samtida): Ella Fitzgerald och Simon Brehm, signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1962, numrering a tergo 1/10, gelatinsilverfotografi, 38x29 cm
UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron
119094
2012-02-02