Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ILSTEDT, Rigmor (född 1941): "Rosa morgon", signerad Rigmor Ilstedt-91, olja på duk, 116x89 cm
119097
2012-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här