Wilhelm Freddie färglitografi

Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi
Wilhelm Freddie färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Freddie -78, 42/50, 59x41 cm, bok medföljer

119112

2012-02-02