Ottavio Missoni textil
2012-02-02
119117
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 17/25, 76x76 cm