Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 17/25, 76x76 cm
119117
2012-02-02