Ottavio Missoni textil

Ottavio Missoni textil
Ottavio Missoni textil
Ottavio Missoni textil
Ottavio Missoni textil

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 17/25, 76x76 cm

119117

2012-02-02