Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, dekor i papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierat glas, 70,5x30 cm

Mindre lagningar

119223

2012-02-02