Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, dekor i papier maché, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierat glas, 70,5x30 cm
Mindre lagningar
119223
2012-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här