Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, gustaviansk stil, förgylld, höjd 189x85 cm

Sprickor, smärre skador

119235

2012-02-03