Randi Fisher färgträsnitt

Randi Fisher färgträsnitt
Randi Fisher färgträsnitt
Randi Fisher färgträsnitt
Randi Fisher färgträsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISHER, Randi (1920-1997): Komposition, signerad och daterad Randi Fisher 1950, 2/11, färgträsnitt, 31x30 cm

119240

2012-02-03