Bo Furugren oljemålning
2012-02-03
119281
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FURUGREN, Bo (född 1942): Stallbacken, signerad och daterad 80, olja på duk, 65x54 cm