Bo Furugren oljemålning

Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning
Bo Furugren oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FURUGREN, Bo (född 1942): Stallbacken, signerad och daterad 80, olja på duk, 65x54 cm

119281

2012-02-03