Fat i tenn

Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn
Fat i tenn

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

FAT, tenn, möjligen England 1700-tal, otydliga stämplar, diameter 46,5 cm

119289

2012-02-03