Antonio Sbrana oljemålning

Antonio Sbrana oljemålning
Antonio Sbrana oljemålning
Antonio Sbrana oljemålning
Antonio Sbrana oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SBRANA, Antonio (1935): "Villa de Medici", signerad Ab Sbrana, olja på pannå, 49x59 cm

119303

2012-02-03