Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, delvis förgyllt silver, stämplad Moskva 1819, dekor med dubbelörn, höjd 4,5 cm
119345
2012-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här