Saltkar silver Moskva 1819

Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819
Saltkar silver Moskva 1819

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, delvis förgyllt silver, stämplad Moskva 1819, dekor med dubbelörn, höjd 4,5 cm

119345

2012-02-05