Carl Johan De Geer kopiatorkonst
Valmis
2012-02-03
119396
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
DE GEER, Carl Johan (född 1938): "Till minnet av 1900-talets mansroll", signerad och daterad Carl Johan De Geer, grafiskt blad mångfaldigat i kopiator, bladstorlek 29,5x42 cm