Carl Johan De Geer kopiatorkonst

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DE GEER, Carl Johan (född 1938): "Till minnet av 1900-talets mansroll", signerad och daterad Carl Johan De Geer, grafiskt blad mångfaldigat i kopiator, bladstorlek 29,5x42 cm

119396

2012-02-03