Supkoppar i silver

Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, 2 st., silver, en på fot och stämplad Adam Tillström, Växjö 1820 samt Jöns Holmberg, Ängelholm 1776

Bucklor

119464

2012-02-03