Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKOPPAR, 2 st., silver, en på fot och stämplad Adam Tillström, Växjö 1820 samt Jöns Holmberg, Ängelholm 1776
Bucklor
119464
2012-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här