Kåge Farsta

Kåge Farsta
Kåge Farsta
Kåge Farsta
Kåge Farsta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Wilhelm Kåge, stengods, Gustavsberg 1957, Farsta, glasyr i blå nyanser, oglaserad fot, signerad Kåge Gustavsberg studio Ä, höjd 18 cm

Lagningar

119479

2012-02-04