Chiffonjé björkfanér
2012-02-09
119503
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-tal, björkfanér, höjd 140, 114x50 cm
Nyckel saknas, fanérskador, slitage, några dragknoppar saknas