Pastejform i lergods 1800-tal

Pastejform i lergods 1800-tal
Pastejform i lergods 1800-tal
Pastejform i lergods 1800-tal
Pastejform i lergods 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PASTEJFORM med lock, 1800-talets först hälft, kopparfärgat lergods, dekor av figurer i relief, krönt av lejon, höjd 18 cm

Skador

119550

2012-02-03