Skulptur i porslin Meissen

Skulptur i porslin Meissen
Skulptur i porslin Meissen
Skulptur i porslin Meissen
Skulptur i porslin Meissen
Skulptur i porslin Meissen
Skulptur i porslin Meissen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, porslin, kosack på häst, Meissen, höjd 26 cm

Skador och lagningar, lösa tyglar

119555

2012-02-03