Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade 1920, kolonnformade, höjd 20 cm

Slitage och skadad gallerkant

119557

2012-02-04