LG Lundberg oljemålning

LG Lundberg oljemålning
LG Lundberg oljemålning
LG Lundberg oljemålning
LG Lundberg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUNDBERG, LG (född 1938): "Matris III", signerad och daterad på baksidan LG Lundberg 1979, olja på duk, 130x162 cm
PROVENIENS: Galleri Engström, Stockholm

119566

2012-02-04