Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUNDBERG, LG (född 1938): "Matris III", signerad och daterad på baksidan LG Lundberg 1979, olja på duk, 130x162 cm
PROVENIENS: Galleri Engström, Stockholm
119566
2012-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här