Takaramatur 1900-tal

Takaramatur 1900-tal
Takaramatur 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 5-armad, förgylld koppar, höjd 48, bredd 63 cm

119574

2012-02-04