Lars Pirak oljemålning

Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIRAK, Lars (1932-2008): Sameporträtt, signerad och otydligt daterad Lars Pirak -75?, olja på pannå, 36,5x34,5 cm

119610

2012-02-04