Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIRAK, Lars (1932-2008): Sameporträtt, signerad och otydligt daterad Lars Pirak -75?, olja på pannå, 36,5x34,5 cm
119610
2012-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här