Oljemålning kvinna vid spinnrock

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Interiör med kvinna vid spinnrock, otydligt signerad, olja på duk, 67x53 cm

119638

2012-02-04