Jäverbrant motiv från Utö

Jäverbrant motiv från Utö
Jäverbrant motiv från Utö

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

JÄVERBRANT, Berndt (född 1941): "Utö - Lurgatan", signerad och daterad -90:05, färglitografi med påmålade Drakenplan i blyerts/krita, 33x45 cm

119663

2012-02-08