Väggapplique

Väggapplique
Väggapplique
Väggapplique
Väggapplique

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

APPLIQUE, rokokostil, för 3 ljus, förgyllt trä, höjd 28 cm

Slitage

119692

2012-02-05