Gösta Gustavson Fåfängan

Gösta Gustavson Fåfängan
Gösta Gustavson Fåfängan
Gösta Gustavson Fåfängan
Gösta Gustavson Fåfängan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSON, Gösta (1931-2008): "Från Fåfängan", signerad och daterad 1972, blandteknik på pannå, 29x41 cm

119699

2012-02-08