CM Lindqvist akvarell

CM Lindqvist akvarell
CM Lindqvist akvarell
CM Lindqvist akvarell
CM Lindqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): Fiskargubbe från Trysunda, signerad och daterad C.M Lindqvist 1929, akvarell på papper, 36x29 cm

119700

2012-02-08