Mari Rantanen monotypi

Mari Rantanen monotypi
Mari Rantanen monotypi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RANTANEN, Mari (Finland, född 1956): Komposition,
signerad och daterad Mari Rantanen 2000, monotypi, 38x59 cm
Proveniens: Thomas Millroths samling

119702

2012-02-06