Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÄLLBORD, 1800-tal, skivan med rutmönster i olika träslag, höjd 66, 70x71 cm

Kuntoraportti

Lagningar, skador

119704

Päivämäärä:

2012-02-05