Fällbord 1800-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, 1800-tal, skivan med rutmönster i olika träslag, höjd 66, 70x71 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skador
119704
Päivämäärä:
2012-02-05