Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEIDI, Franco (Italien/Sverige 1933-2008): Kvinna, signerad och daterad Franco Leidi 1972, tusch, 32x21 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling
119712
2012-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här