Franco Leidi tuschteckning

Franco Leidi tuschteckning
Franco Leidi tuschteckning
Franco Leidi tuschteckning
Franco Leidi tuschteckning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEIDI, Franco (Italien/Sverige 1933-2008): Kvinna, signerad och daterad Franco Leidi 1972, tusch, 32x21 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling

119712

2012-02-05