Sekretär i orientalisk stil

Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil
Sekretär i orientalisk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1930-tal, orientalisk stil, med intarsia, höjd 126, 86x42 cm, nyckel finns

Repor och slitage

119719

2012-02-06