Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1930-tal, orientalisk stil, med intarsia, höjd 126, 86x42 cm, nyckel finns
Repor och slitage
119719
2012-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här