Grafik Englund Falk Höste Marcus
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRAFIKMAPP (4 blad), Ars Nova galleri, innehållandes Lars Englund, Lars Erik Falk, Einar Höste, Gert Marcus, signerade, 1993, portfölj nr 12/30, ca 61x41resp 41x61 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling
119720
2012-02-05