Grafik Englund Falk Höste Marcus

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAFIKMAPP (4 blad), Ars Nova galleri, innehållandes Lars Englund, Lars Erik Falk, Einar Höste, Gert Marcus, signerade, 1993, portfölj nr 12/30, ca 61x41resp 41x61 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling

119720

2012-02-05