Kristina Eriksson akvarell

Kristina Eriksson akvarell
Kristina Eriksson akvarell
Kristina Eriksson akvarell
Kristina Eriksson akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIKSSON, Kristina (född 1948): Komposition, signerad och daterad K Eriksson 1986, akvarell, 24x17 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling,
Kristina Eriksson är nu aktuell med utställning på Sven-Harrys konstmuseum (tillsammans med Torsten Andersson,1926-2009)

119724

2012-02-05