Kristina Eriksson akvarell
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIKSSON, Kristina (född 1948): Komposition, signerad och daterad K Eriksson 1986, akvarell, 24x17 cm,
Proveniens: Thomas Millroths samling,
Kristina Eriksson är nu aktuell med utställning på Sven-Harrys konstmuseum (tillsammans med Torsten Andersson,1926-2009)
119724
2012-02-05