Mats Mason blomsterstilleben

Mats Mason blomsterstilleben
Mats Mason blomsterstilleben
Mats Mason blomsterstilleben
Mats Mason blomsterstilleben

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASON, Mats (1894-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad Mason -55, olja på pannå, 57x60 cm

119748

2012-02-04