Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROSSI, Lucius (1846-1913): 1700-tals interiörer, 1 par färgetsningar, signerade, 33x27 cm, i pastellageram
119773
2012-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här