Lucius Rossi färgetsningar

Lucius Rossi färgetsningar
Lucius Rossi färgetsningar
Lucius Rossi färgetsningar
Lucius Rossi färgetsningar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROSSI, Lucius (1846-1913): 1700-tals interiörer, 1 par färgetsningar, signerade, 33x27 cm, i pastellageram

119773

2012-02-05