Oljemålnigar
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, museikopior, 1 par, efter Ferrato och Vigile, med förgylld ramar, 21x16 cm
Kuntoraportti
Ramskador
119775
Päivämäärä:
2012-02-05