Gustav Rudberg Göran Nilsson teckningar
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TECKNINGAR (3 st) Gustav Rudberg (1915-2001): "Lage Lindell har dåliga kort 1971", blyerts, 42x35 cm NILSSON Göran (född 1930), Landskap-Mexico, signerad Göran Nilsson, svartkrita, 13x19 cm vardera, samramade,
Proveniens: Thomas Millroths samling
119790
2012-02-05