Gustav Rudberg Göran Nilsson teckningar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TECKNINGAR (3 st) Gustav Rudberg (1915-2001): "Lage Lindell har dåliga kort 1971", blyerts, 42x35 cm NILSSON Göran (född 1930), Landskap-Mexico, signerad Göran Nilsson, svartkrita, 13x19 cm vardera, samramade,
Proveniens: Thomas Millroths samling

119790

2012-02-05