Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BILLING, Theodor (1817-1892): Landskap med vandrande flicka, signerad Billing 1848, olja på pannå, 35x51 cm

119798

2012-02-05