Claude Flavet oljemålning

Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning
Claude Flavet oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLAVET, Claude (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad Flavet 1972, blandteknik, 88x74 cm

119826

2012-02-08