Skålar kopp med fat i porslin Kina
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
YTTERFODER, KOPP med fat och lock, Kangxityp, SKÅLAR, 4+1, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, tALLRIK, Japan, ytterfoders höjd 6,5, 16,5x23 cm
Kuntoraportti
Skador i form av sprickor och nagg
119842
Päivämäärä:
2012-02-05