Skålar kopp med fat i porslin Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

YTTERFODER, KOPP med fat och lock, Kangxityp, SKÅLAR, 4+1, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, tALLRIK, Japan, ytterfoders höjd 6,5, 16,5x23 cm

Kuntoraportti

Skador i form av sprickor och nagg

119842

Päivämäärä:

2012-02-05