Miniatyrvaser såssnipa tekanna koppar i porslin

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSSNIPA, TEKANNA, porslin, 1700-tal, KOPPAR med FAT, 4 st, GRÄDDKANNA, MINIATYRVASER, 1 par, kantonporslin, Kina, gräddkannans höjd 8,5 cm

Skador och lagningar

119843

2012-02-05